شاهد

امام عصر، آن مدیر مدبری است که همه عالم ذیل قدرت اوست.

چهارشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۳:۴۰ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم
"وَمَا أَرْسَلْنَا مِنْ رَسُولٍ إِلا بِلِسَانِ قَوْمِهِ لِیُبَیِّنَ لَهُمْ فَیُضِلُّ اللَّهُ مَنْ یَشَاءُ وَیَهْدِی مَنْ یَشَاءُ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ"
آیه ی 4 از سوره مبارکه ی ابراهیم

خرداد سال 94 دعوتی از طرف یک خانواده ی اهل ترکیه اتفاق افتاد، این متن بخش مختصری از مطالبی است که به عنوان سوغات سفر به شاگردان کلاس پژوهشی قران هدیه شد؛
نوعا مبلغ ها از طرف مرکز و مجموعه ای اعزام میشوند اما، اینکه یک عده ای در یک گوشه ای از زمین به یک تشخیصی رسیده باشند و نیازی در آنها فعال شده باشد و از فردی دعوت کنند که نیازشان را برآورده کند از اتفاقاتی است که به ندرت در دنیا رخ میدهد. به ذهن اینطور می رسد که از این به بعد این اتفاق زیاد در عالم خواهد افتاد، اینکه تشنه های عالم دست نیاز خود را به افرادی که سر سفره ی قران و اهل بیت بوده اند بلند بکنند احتمالا از این پس زیاد خواهد بود.
به همین دلیل دوستانی که مستعد به یادگیری زبان هستند چه زبان انگلیسی چه ترکی چه عربی و چه هر زبان دیگری خود را حداقل در حد ارتباط گرفتن و تکلم کردن قوی بکنند و این امر را به عنوان یک فریضه و واجب برای خود قلمداد کنند و البته آنان که استعداد دارند چنین کنند و اگر استعداد ندارند لزومی نیست و کارهای دیگر بسیار است.
....
آنچه که ما به تجربه دیده ایم این بوده است که افرادی که در خارج از مرزهای ایران شیعه می شوند به شدت علاقه مند به رهبری هستند و برایشان فرقی میان آیت الله خامنه ای و آیت الله خمینی نیست و به شدت انقلابی هستند، برایشان شیعه با امام خمینی و آیت الله خامنه ای شناخته می شود و فرض دیگری برایش قائل نیستند. به شدت علاقه مند به رهبری هستند و به شدت حرف های رهبری را دنبال می کنند.
....
عده ای به معنای واقعی در دنیا العطش می گویند و فردی هم نیست که اینها را سیراب کند.
....
فارسی زبان برای هر جمله ای که میخواهد به غیر فارسی زبان بگوید باید الغوث بگوید، چرا که هیچ نمیشود گفت، چرا که دایره ی لغت نداری، اما مخاطب میفهمد!
اگر بگویم در این پنجاه ساعت چیزی حدود هزار ساعت آموزش رخ داد گزاف نگفته ام. آدم شاید چهره نبیند اما خود امام را میبیند.  هرفردی در هر جای عالم نیازش را به امام زمان بگوید دستش را میگیرند. مبلغ میبیند که چطور باب فهم آدم ها باز می شود. مبلغ زائر امام زمان است. دست امام زمان را به وضوح می بیند.
....
از این اتفاقات زیاد برای شما و ما از این به بعد می افتد. دست نیاز همه ی مردم جهان به انقلاب و به قرانی است که دست شماست. دست من و شماست. یک وقت خدای نکرده به واسطه ی کم تقوایی، کم همتی، بلد نبودن، فرصت ارتباط داشتن با کسانی که در ایران هستند، در دهات ایران هستند، در محله های مختلف همین تهرانند، یا در اقصا نقاط دنیایند از ما گرفته نشود.
لازمه اش این است که بخواهیم و خود را مجهز کنیم به انواع و اقسام علم.
....
ارتباط با آدم هایی که می توانند کارها را راحت انجام دهند، در اقصا نقاط جهان راحت کتاب چاپ کنند، راحت کتاب ترجمه کنند، راه اندازی مدارس تخصصی، و از همه مهمتر دید جهانی پیدا کردن بسیار مهم است.
...

۹۵/۰۲/۲۹
اینجانب